*Prezantim   Leave a comment

…. e, rasti e solli qe t’ja nis ketij blog-u pak para festave te fundit te vitit. M’u çel paksa çehrja, kur pashe te shkruhet ne shqip. Kam sajuar nje qerre te tilla gjithandej ne anglisht, pa ndonje qellim te shenjte, por sa per ta shtyre me nje fjale. Moti me shi i ketyre diteve ( kuptohen edhe vran’sirat ) m’u mvesh kur pashe qe nuk mund te perdorja CSS / HTML code per modelimin dhe dekorimin e faqes. Eshte pjesa me argetuese ne ndertimin e nje siti . Gjithesesi diçka do te bej…  Ngushellimi i vetem -shqipja. Se mos ndofta vitin qe vjen. Te shohim!

Se kush ka thene se  ”…kopjimi ishte mjeshteria e nje shkimtari te keq, vjedhja  –  mjeshteria e nje mjeshtri.” Lapidaret jane vepra monumentale jashte varrezave.  Levizja eshte pavdeksia.

Ne kete sajt mund te gjeni shkrime te stermundimeshme, – perpjekje per krijimin e nje diçkaje ( jo monster ) qe leviz gjithesesi paçka se me zvarritje.

Komentet tuaja jane sidoqofshin te mirepritura.

Nuk jam , as edhe s’e pretendoj te jem shkrimtar, apo gazetar, a diç te ngjashem.

Autori
Lule te gjitha vizitoreve vajza….

Advertisements

U postua 13 Dhjetor, 2008 nga Kol

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: