Elikodroni me simbolet shqiptare zbret ne stadium.   Leave a comment

Mirenjohje te gjithe futbollisteve tane qe ne Beograd ruajten me fanatizem ngjytat dhe simbolet e kombit shqipetar duke shtuar nje date  ” 14 Tetor ” me te kuq ne kalendarin mbare shqiptar. Krenar per ç’ngjau ne stadium. Pavaresisht nga vendimi i UEFA-s, ato tashme jane kampione te Europes.

Advertisements

Postuar nga 15 Tetor, 2014 më Kol te Uncategorized.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: