Tirane-o-saur   Leave a comment

7. Eshte gdhire dhe dielli sa ka ngrohur parvazin e dritares. Rrezet kane pershkuar xhamat dhe perdet e holla duke rene te lodhura mbi qylymin dimeror. Ne dhomen e gjumit, qe bie nga ana prendimore, ben te ftohte i lagesht. Une zgjohem pa levizur nga i ngrohti i krevatit me njerin sy verej oren. Nderroj krah per te perfituar edhe pak kohe gjume. E kote. Ngrihem… me tej<<<

Advertisements

Postuar nga 6 Maj, 2009 më Kol te kostume.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: