Dit’ vere   Leave a comment

          Hija e vet e ndiqte nga pas e stergjatur, niste te kembet dhe heraheres kalonte permes asfaltit prej njerit trotuar ne tjetrin, aty ku kishte. Pas ndonje kthese ecte paralel, here majtas e here djathtas, dhe ne mberritjen para deres te hapur te mejhanes e kishte para. Hyri. Ajo u njehesua me te sajen qe formohej poshte çatise… me tej <<<

Advertisements

Postuar nga 10 Shkurt, 2009 më Kol te fiction.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: