Artific’al   Leave a comment

           Rrezet e lodhura gjithesesi shperndajne gjithandej mjegullen e mengjezit duke i lene dore te lire nje ere te lehte e te fresket, deri diku te ftohte. Siperfaqja nis te valevitet duke krijuar rrudhosje te vogla. Shigjeta drite verbuese. Vende-vende forma te çrregullta te erreta ne gri. Zhytrat te vetmet gjallesa qe levizin, pa ngutje. Vetem pas nje shikimi te vemendeshem veren se ato heraheres zhduken. Ne zhyt kapin cironkat. Nje menu e veçante per mengjes. Peshku i kuq ne sqep te shpendit. Tre deshirat shuajn urine. – Hiqja vilen atij qe ia dhe me magji – ne stomak. Natyra dhe shfaqja makaber.  me tej <<<

Advertisements

Postuar nga 1 Shkurt, 2009 më Kol te fiction.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: